خدمات ما

طراحی اپلیکیشن (اندروید، IOS، …)

 

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز روز افزون افراد برای بهره گیری از آن، تیم آپادانا با به کارگیری مهارت و تخصص های خود، اپلیکیشن های مناسبی برای سیستم عامل های اندروید، IOS و… با استفاده از زبانهای پیشرفته طراحی میکند تا مشتریان به راحتی با شما ارتباط داشته باشند و بتوانید به بهترین شکل خدمات خود را معرفی کرده و کسب و کارتان را مدیریت کنید و توسعه دهید.

طراحی اپلیکیشن اندروید-شرکت آپادانا
طراحی سایت-ساخت وبسایت-شرکت آپادانا

طراحی سایت (شرکتی، فروشگاهی، شخصی و…)

 

امروزه با توجه به پیشرفت و فراگیری تکنولوژی، برای معرفی و مدیریت هر کسب و کار نیاز به یک وب سایت همه جانبه و کاربردی است.تیم آپادانا طراحی و پیاده سازی انواع وبسایت های ریسپانسیو با بیشترین بهره وری در تجارت شما را با انواع زبانهای پیشرفته به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهد.

نگاه آپادانا به بازارهای جهانی و دستیابی به کیفیتی مثال زدنی در طراحی وب سایت میباشد.

طراحی رابط کاربری (UI/ UX)

از مهمترین جنبه های طراحی وب‌سایت و طراحی اپلیکیشن، زیبایی و جذابیت ظاهری آن می باشد که باید در کنار کارا بودن آن بسیار مورد توجه قرار گیرد. هرچقدر هم که یک برنامه سریع، همه جانبه و بدون نقص باشد، تا زمانی که ظاهری جذاب در طراحی یک اپلیکیشن وجود نداشته باشد مورد استقبال قرار نمیگیرد.  ما ابتدا مراحل مختلف طراحی  UX  (تجربه کاربری) را به دقت بررسی  می کنیم تا درمورد انواع المان ها و نحوه ی قرارگیری بخش های مختلف به منظور تسهیل برقراری ارتباط به طرحی کلی و مناسب برسیم. سپس براساس آن طراحی UI (رابط کاربری) را انجام می دهیم. در طراحی رابط کاربری اصول طراحی به طور دقیق و کامل رعایت می شود و انتخاب رنگ، سبک، آیکون ها و … به گونه ای اصولی و هماهنگ منجر به تولید یک خروجی زیبا، منحصر بفرد و کاربر پسند می شود.

ساخت اپلیکیشن اندروید-برنامه نویسی اندروید-اپادانا
بهینه سازی سایت و خدمات سئو-شرکت اپادانا

سئو

بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو یا سئو یکی دیگر از خدمات آپادانا است. هرچقدرهم که طراحی وب‌سایت شما کامل و کاربردی باشد تا زمانی که مشتریانتان نتوانند با جستجو در گوگل آن را بیابند احتمالا شما به اهدافتان نخواهید رسید. بهینه سازی وب سایت باعث می شود سایت شما در صفحه نتایج موتور های جستجو مانند گوگل جایگاه بهتری پیدا کند که در نتیجه افراد مختلف می توانند با جستجوی خدمات مورد نظر خود در گوگل ،وب سایت شما را در نتایج پیشنهادی ببینید و به آن راه پیدا کنند و با شرکت شما و خدماتتان آشنا شوند. این یک سرمایه گذاری بسیار هدفمند است که هزینه های تبلیغات و بازاریابی شما را بسیار کاهش می دهد. ما مفتخریم که سئوی سایت شما را بصورت کاملا تخصصی به عهده یگیریم و مراحل متعدد آن را تا زمان رسیدن به جایگاه مطلوب ادامه داده و شما را در راستای تثبیت در بهترین جایگاه یاری می کنیم.

2017 © Copyrights Apadana , All Rights Reserved