ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام

 

آیا تا بحال به این فکر کردید که چطور میتوانید در اینستاگرام مشهور و محبوب بشید یا اصلا” کسب وکارتان را به مشتری های بالقوه تان در نقاط دیگری از کره زمین معرفی کنید؟

یا چگونه فالوورهایتان را افزایش دهید؟

پاسخ این سوالات بستگی به میزان فعالیت شما در اینستاگرام دارد.

زیر پست ها کامنت بذارید و لایک کنید، مرتبا” محتوای جدید ایجاد کنید، اکانت های مشابه با اکانت خودتان را فالو کنید و اکانت هایی هم که شما را دنبال کرده اند را شما نیز آنها را دنبال کنید. اگر این فعالیت ها را به طور مداوم انجام دهید، شما دارید در این زمینه موفق میشید، مشکل ما اینه که هر روز نمیتونیم این کارا روانجام بدیم.

مدیریت حساب کاربری اینستا فقط یکی ازگزینه های لیست کارهای روزانه تون هست.

ممکن هست بخواهید در شبکه های اجتماعی دیگر هم فعالیت داشته باشید. به جلسات کاری تان برسید، در رویدادهای کاری تان حضور داشته باشید و محتوای شبکه های اجتماعی تان را هم روزانه تولید کنید.

پس با این همه کار روزانه چطور میتونید برندتان را بطور موفقیت آمیز در اینستاگرام بسازید و برای انجام وظایف دیگه تون هم وقت داشته باشید؟

جواب در ربات اینستاگرام و سیستم اتوماسیون آن نهفته است.

بیایید نگاهی بندازیم به چند مزیت عمومی استفاده از این نوع ربات ها

 

شناخته شدن

 

واضح ترین قدم برای پیشبرد و شناساندن بیزنس تان اینکه تا حد ممکن فالوورهایتان را زیاد کنید، آسان ترین راه برای جلب توجه ها به پروفایل تان ایجاد ارتباطات آنلاین اتوماتیک شده است.

ربات های اینستاگرام تمایل دارند از صفحاتی که هشتگ ها وشرایط تنظیم شده ی مشابهی با پیج اینستاگرام شما دارند بازدید کنند، ربات ها سپس تصاویر و پست های پیج ها را میپسندند و بطور تصادفی کامنت مینویسند.

البته پیش میاد افرادی که شما پیج آنها را دنبال میکنید از پروفایل شما بازدید نکنند اما با تکرار روزانه این پروسه، شما میتوانید به اندازه کافی فالور جمع کنید تا توسط هسته های کامیونیتی بزرگ در اینستاگرام شناخته بشید.

 

بازخورد سریع

 

به محض شروع کار ربات فالور های شما بیشتر و بیشتر میشوند، بهترین بخش اینکار اینست که شما بطور مداوم آنلاین نیستید بااین حال پست های شما لایک و کامنت گذاری میشوند و در نهایت فالورهای بیشتری خواهید داشت، این نتیجه فوری برای بازاریابی بیزنس تان در شبکه های اجتماعی برایتان رضایت بخش خواهد بود.

 

پروفایل های واقعی، نه جعلی

 

بعضی از افراد این تصور اشتباه را دارند که با استفاده از ربات های اینستاگرام، شما فقط میتونید فالور های فیک جذب کنید، اما این اصلا درست نیست، شما میتوانید فالورهای زیادی را  برای نشان دادن به دیگران بخرید، اما در این حالت فالورهای شما واقعی نیستند ونمیتوانید با آنها ارتباطات و همکاری های مجازی داشته باشید، ربات با فالو کردن آکانت های واقعی برایتان تعاملات مجازی واقعی ایجاد میکند.

 

رباتها سریع و کارآمد هستند

 

حالا که میدانید این نوع ربات ها چطور کار میکنند شما میتوانید برای مدیریت و صرفه جویی زمان از آنها بهره ببرید، کاری را که شما در چند ساعت میتوانید انجام دهید ربات ها برایتان در چند دقیقه انجام خواهند داد.

 

ایجاد ارتباطات و همکاری های مجازی

 

بیشتر افراد بر این باورند فالورهایی که ربات ها برای پیج شان جمع آوری کردند را  باید نادیده گرفت و بدنبال فالور های دیگر بود ولی اینگونه نیست. به محض اینکه فالور هایتان را پیدا میکنید میتوانید از پروفایلشان دیدن کنید و باهاشون در ارتباط باشید و استارت بازاریابی شبکه ای بیزنس تان را بزنید.

شرکت آپادانا با داشتن خبره ترین و باتجربه ترین تیم نرم افزاری میتواند برای توسعه کسب وکارتان در شبکه های اجتماعی پروژه ربات اینستاگرام شما را براساس معیارهای جهانی برنامه نویسی کند.

 

2017 © Copyrights Apadana , All Rights Reserved