اینستاساز

درآمد پیج اینستاگرام خود را با آپادانا افزایش دهید

اگر یک صفحه اینستاگرام دارید و به فکر کسب درآمد از طریق آن هستید، آپادانا می‌تواند همراه خوبی برای شما باشد. شما می‌توانید از طریق ما برای پیج اینستاگرام خود تبلیغات جذب کنید و سود خوبی از این طریق داشته باشید. البته به شرط آنکه صفحه اینستاگرام شما کیفیت داشته باشد و فالوورهای آن واقعی باشند.

شما در همکاری خود با ما، همواره فرصت رشد و بیشتر شدن درآمد را خواهید داشت.

 اینستاساز چیست؟

اینستاساز یک سیستم فروش فالوور نیست ،اینستاساز یک سیستم هوشمند برای افزایش فالوور ، تبلیغات و مدیریت اکانت اینستاگرام شماست، ربات می‌تواند با تنظیم شدن بر روی اهداف شما که این اهداف می‌توانند صفحه های رقیب و پرطرفدار اینستاگرام ، تگ ها و یا موقعیت های جغرافیایی از یک شهر گرفته تا یک محله خاص تنظیم شود و از این اهداف برای شما فالوور واقعی و فعال اینستاگرام به صورت تضمینی جمع آوری کند. روش کار به این صورت است که پس از تنظیم و روشن کردن ربات ، ربات به طور هوشمند شروع به لایک کردن ، کامنت گذاشتن و فالو کردن بازار هدف شما می‌کند ، با این کار روزانه حجم زیادی بازدید کننده ، فالوور واقعی و فعال به سمت صفحه ی شما سرازیر می‌شود.

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

تمام فالوور هایی که ربات برای شما جمع آوری می‌کند واقعی هستند و ربات به صورت هوشمند به شما گزارش می‌کند که این فالوور از کدام هدفی که شما برایش تنظیم کرده بودید جذب صفحه شما شده و بازده آن هدف چقدر بوده است.

ارسال پیام دایرکت اتوماتیک

می توانید ربات اینستاگرام تان را تنظیم کنید تا زمانی که یک نفر جدید صفحه ی شما را فالو کرد یک پیام دایرکت جهت تشکر و معرفی کسب و کارتان برای این فالوور جدید ارسال شود ، مشتریان ما با این کار توانسته اند فروش خود را در اینستاگرام ۲ برابر کنند و فالوور های ثابت و وفادار جذب کنند!

ارسال پست زمان بندی شده بر روی اکانت اینستاگرام از روی کامپیوتر

با سایت ما می‌توانید برای ۳ ماه آینده خود برای ساعت و دقایق خاصی برنامه ریزی کنید تا ربات برای شما بر روی صفحه ی تان پست ارسال کند ، شما حتی می‌توانید عکس های صفحات دیگر را نیز repost کنید. دیگر وقتی می‌خواهید مسافرت بروید نگران نخواهید بود که فالوور هایتان شما را فراموش خواهند کرد، صفحه ی شما در نبودتان فعال خواهد بود!

تعرفه های اینستاساز شرکت آپادانا:

  • یک  هفته رایگان
  • یک ماهه ۵۰۰۰۰ تومان
  • سه ماهه ۱۳۰۰۰۰ تومان

سوالات متداول

سوال : آیا فالوور هایی که اینستا فالو می کند واقعی هستند ؟

جواب : بله ، بر خلاف سایت های فروش فالوور که فالوور های تقلبی ( اکانت های از پیش ساخته شده و غیر فعال) به شما ارایه می دهند ، اینستاساز ما فالوور های ۱۰۰٪ واقعی و فعال برای شما جمع آوری می کند.

سوال : اکانت در چه وضعیتی شروع به کار کند ؟

برای شروع کار اول باید ثبت نام کنید ، بعد از ثبت نام اکانت خود را وارد کنید و دکمه شروع را بزنید و باسرعت کم شروع به کار کرده و بعد از چند روز سرعت خود را از متوسط به زیاد افزایش بدهید.

سوال : چه زمانی میتوانیم سرعت تعداد فالورهای خود را زیاد کنیم ؟

جواب : افزایش سرعت به زیاد باید بعد از گذشتن از مرز ۳۰۰۰ فالوور واقعی و فعال انجام گیرد ، و بایستی طی چند هفته استفاده از سرعت های کم و سپس متوسط در صورت خاموش نشدن گزینه های تنظیمات به طور خودکار سرعت را با احتیاط به زیاد افزایش دهید .

سوال : از چه کامنت هایی استفاده کنم؟

کامنت های مثبت دو کلمه ای به زبان فارسی به لیست اضافه کنید که برای اکثر پست ها مناسب باشند.

 

2017 © Copyrights Apadana , All Rights Reserved