ضررورت طراحی یک سایت خوب

ضرورت طراحی سایت

 

. آیا طراحی وب‌سایت درآمد را افزایش می‌دهد؟

. وب‌سایت چه مزایایی نسبت به دیگر فضاهای مجازی دارد؟

. با داشتن یک وب‌سایت چگونه کسب و کار خود را رونق ببخشم؟

. آیا طراحی وب‌سایت می‌تواند به جذب مشتریان کمک کند؟

. آیا با طراحی وب‌سایت می‌توان با اولین‌ها و بهترین‌ها رقابت کرد؟

 

این سوالاتی است که بیشتر اوقات ذهن اشخاص و صاحبان کسب و کار را به خود مشغول کرده است. در ادامه مواردی را بیان کرده‌ایم تا ثابت کنیم که تنها راه‌حل این پرسش‌ها ورود به دنیای مجازی است که لازمه حداقلی آن وجود یک وب سایت حرفه‌ای می‌باشد.

 

. وب‌سایت ها همیشه بیدارند!

همه انسان ها به استراحت نیازمندند درست برعکس وب‌سایت ها! داشتن یک وب‌سایت مانند آن است که یک کارمند در طول ۲۴ ساعت شبانه روز، ۷ روز هفته و تمام روزهای سال (حتی آخر هفته‌ها و ایام تعطیل) برای شما بدون کوچکترین خستگی کار کند.

 

. وب‌سایت‌ها ابزاری جهانی هستند.

بسیاری از کسب و کار‌های موجود فقط قادرند بازار شهر خود و حومه آن را پوشش دهند، داشتن یک وب‌سایت به منزله‌ی این است که کالا و خدمت خود را حتی در آن سوی مرزها و سراسر دنیا عرضه کنند.

 

. افزایش اعتبار تجارت شما:

با داشتن یک وب‌سایت حرفه ای می توان در ‌ذهن مشتریان اینگونه القا نمود که شرکت شما رقیبی برای شرکت های سرشناس در عرصه کسب و کارتان است. و هرچه مطالب آن به‌روز‌تر باشد و محتوای قوی‌تری در آن قرار گیرد، بازدیدش بیشتر شده و طبیعتا مشتریان افزایش می‌یابند.

 

. اطلاع رسانی و معرفی آخرین محصولات و خدمات شرکت:

با طراحی وب‌سایت به راحتی می توانید خدمات و محصولات قبلی خود را به‌روزرسانی کنید. و آخرین محصولات خود را در سایت ارائه نمایید، تا مشتریان را از آخرین تغییرات کسب و کارتان باخبر سازید.

 

. تاثیر سایت در بازاریابی:

موتورهای جست‌وجو شبیه گوگل با کمترین هزینه برای سایت شما بازاریابی می‌کنند. فقط کافی‌ست  وب‌سایت خود را توسط متخصصین بهینه سازی کرده  تا موتورهای جست و جوگر به راحتی وب سایت شما را برای مشتریانتان به نمایش بگذارند. به عبارتی هر کاربر محصول یا اطلاعات مورد نیازش را جست و جو می کند و موتورهای جست و جو گر با تطبیق نیاز کاربر با محتوای وب سایت شما او را به سمت سایتتان هدایت می‌کنند. امروزه شبکه های اجتماعی موتور جست‌وجو قدرتمندی ندارند ولی ابزار های جست و جو در وب سایت ها به مراتب بیشتر و کامل تر از این شبکه ها است.

 

. سایت اولین منبع برای پاسخگویی به سوالات:

یکی از چند دلیلی که نشان می‌دهد ایجاد وب‌سایت برای کسب و کارمان نیاز است. این است که هرگاه سوالی ذهنمان را درگیر می‌کند  به سراغ اینترنت می‌رویم و در میان میلیون‌ها سایت موجود جواب را به دست می‌آوریم.

 

. سایت ها باعث سهولت ارجاع مشتریان به شرکت می‌شود:

زمانی که شما دارای وب‌سایت هستید، مشتریان به راحتی قادرند شما را شناسایی کنند و هم‌چنین بسیار راحت‌تر مورد ارجاع دیگران قرار خواهید گرفت. زیرا دادن آدرس یک وب‌سایت بسیار راحت‌تر از دادن شماره تلفن و آدرس است .هم‌چنین مشتری با دیدن وب‌سایت شما به بسیاری از اطلاعاتی که نیاز دارد خواهد رسید اما با شماره تلفن نه!

 

. هزینه بسیار پایین:

یقینا برای هر کسب و کاری میزان هزینه‌ای که برای تبلیغات و بازاریابی و فروش مدنظر قرار می‌گیرد بسیار حائز اهمیت است. بنابراین باید طوری برنامه‌ریزی شود که هزینه تبلیغات به دوش کارفرمایان و صاحبان مشاغل سنگینی نکرده تا بتوانند با دیگر رقبا که از تمکن مالی برخوردارند به رقابت بپردازند. لازمه رقابت این است که با وجود هزینه پایین، اثرگذاری تبلیغات افزایش پیدا کند تا به دنبال آن به اهداف تعیین شده، در بازاریابی و فروش رسید.

 

در نتیجه اگر بخواهیم هزینه را کاهش داده و اثرگذاری را بالا ببریم، بهترین راه و شاید تنها راه موجود تبلیغات از طریق فضای مجازی است.

برای ورود به دنیای مجازی وجود یک وب‌سایت حرفه ای بسیار ضروری است و برای ایجاد آن به یک تیم طراحی وب‌سایت حرفه‌ای که دارای دو ویژگی تخصص و تعهد است، نیاز داریم.

2017 © Copyrights Apadana , All Rights Reserved