مزایای پیوستن به بازار دیجیتال با اپلیکیشن موبایل

مزایای پیوستن به بازار دیجیتال با اپلیکیشن موبایل

این روزها بسیاری از شرکت‌های کوچک و بزرگ اپلیکیشن‌های موبایل مختص به خود را ایجاد میکنند و دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید شما نیز در اپلیکیشن موبایل کسب‌وکار خود سرمایه‌گذاری کنید.

ما در دوران دیجیتال به سر میبریم و اگر کسب‌وکار شما دارای یک اپلیکیشن موبایل نباشد، به این معنی است که در حال از دست دادن فرصت جذب مشتری‌های بالقوه‌ هستید و از سایر بیزنس‌‍‌های مشابه عقب میمانید. مهم نیست که مشتریان بالقوه چقدر از شما دورند، امروزه با پیشرفت تکنولوژی میتوانید حتی به مردم دورترین نقطه‌ی کره زمین نیز محصولات و خدماتتان را معرفی کنید و شاید آنها جزء مشتری‌های بالفعل شما بشوند.

فقط داشتن یک وبسایت کافی نیست، داشتن یک اپلیکیشن برای کسب‌وکارتان به منزله‌ی برتری جستن از سایر کسب‌وکارها می‌باشد. ساخت یک اپلیکیشن می‌تواند تضمینی باشد برای داشتن استراتژی‌های صحیح در بازاریابی اینترنتی کسب‌وکارتان.

امروزه‌ مردم جهان از دسکتاپ‌ها به سوی گوشی‌های موبایل هوشمند تغییر رویه داده‌اند و این باعث افزایش بازگشت سرمایه‌ (ROI) کسب‌و‌کارها شده است.

براساس گزارشات ایستاتیستا از فوریه  ۲۰۱۷ دستگاه‌های تلفن همراه ۴۹.۷ درصد از کل بازدیدهای صفحات وب را در سراسر جهان به خود اختصاص داده‌اند که در این آمار قاره‌ی آسیا و آفریقا پیشتاز بودند. پیش‌بینی می‌شود که اپلیکیشن‌های موبایل تا سال ۲۰۲۰ از طریق اپ‌استور و تبلیغات درون برنامه‌ای درآمدی در حدود ۱۸۹ میلیارد دلار خواهند داشت.

اپلیکیشن‌های موبایل بهترین راه برای رسیدن به مشتری‌های بالقوه است. شما می‌توانید تجربه‌ی کاربری ارائه شده برای مشتریانتان را با ساخت اپلیکیشن کسب‌وکارتان ارتقا دهید.

  • خلق ارزش بیشتر برای مشتریان

یک کسب و کار نشان دهنده‌ی عکس العمل متقابل است و بهترین راه راضی نگه داشتن مشتریان بواسطه خدماتی که ارائه میدهید، میباشد. اگر میخواهید تعامل مشتریانتان را با کسب و کارتان برای بالا بردن فروش افزایش دهید؛ شما باید به اندازه‌ای برای مشتریانتان ارزش قائل بشوید که آنها به جای دیگر نروند. میتوانید اپلیکیشن‌تان را بر مبنای برنامه وفاداری مشتریان (CLP)  در مورد نظریات و پیشنهادات آنها نسبت به کسب و کار و محصولاتتان ایجاد کنید.

  • مشتریان مجبور نیستند زمان بیشتری سپری کنند

اپلیکیشن های موبایل گزینه های آسان و سریعتری نسبت به مرورگرهای وب ارائه میدهند. مشتریان برای بالا آمدن یک صفحه وب مجبورند صبر کنند اما اپ موبایل سریعتر و به مراتب چند ثانیه طول میکشد.

  • کاهش هزینه ها و افزایش مشارکت و همکاری مشتریان

اپلیکیشن‌های موبایل نسبت به تبلیغات سنتی هزینه ها را کاهش میدهند و این سبب میشود مشتریان و مصرف کنندگان به کسب و کار شما علاقمند شوند.

  • اپلیکشن های موبایل به پیشرفت و ارتقا بیزنس‌تان کمک میکنند و پشتیبانی خوبی ارائه میدهند

شما میتوانید اپ موبایلی را طراحی کنید که در آن با ارائه پیشنهادات و امکان نظردهی و انتقاد از طرف مصرف کنندگان نگرش مشتریان‌تان را نسبت به کسب‌وکارتان تحت تأثیر قرار دهید. به مراتب پشتیبانی اپ موبایلی دردسترس‌تر و راحت‌تر است و مشتریان رضایت خاطر بیشتری خواهند داشت.

  • افزایش آگاهی از برند

در دنیای رقابتی امروز، برنامه‌ی موبایل بهترین ابزار برای افزایش قابلیت دیده شدن برندتان است. آگاهی از نام برندتان با استفاده از یک اپلیکیشن موبایلی افزایش چشمگیری همانند علامتی بر روی بیلبورد خواهد داشت. اپلیکیشن‌های موبایل با توانایی ارائه‌ی خدمات متنوعی چون بازی ها، آگهی‌های خبری، صوتی تصویری پیامکی باعث افزایش بازدید برند شما بشوند.

  • اپلیکشن های موبایل بهترین پلتفرم رسانه های اجتماعی هستند

خرید و فروش محصولاتتان با استفاده از اپ موبایلی در دسترس تر و آسانتر است. نسل امروزی علاقه‌ی وافری به شبکه‌های اجتماعی دارند و در واقع این رسانه‌ها جزئی از زندگی آنها شده است. اگر اپلیکیشنی با ویژگی‌ دسترسی به شبکه‌های اجتماعی بسازید، آنها در مورد محصولات و خدمات ارائه شده‌ی شما در این رسانه‌ها به بحث خواهند پرداخت. مردم زمان زیادی را در رسانه‌های اجتماعی صرف می‌کنند و اپلیکیشن‌های تلفن همراه آینده‌ی تعاملات اجتماعی هستند. اپلیکیشن‌های موبایل فروش محصولات و خدمات را بیشتر از هر وقت دیگری ساده‌تر ساخته‌اند. همچنین اپلیکیشن‌های موبایل نحوه‌ی انجام ریوو (مرور و بررسی)، خرید، و فروش توسط مردم را تغییر داده‌اند. در نتیجه ایجاد یک اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای بیزنس‌تان ضروری است.

اینها فقط چند دلیل از همه‌ی دلایلی بود که شما چرا باید برای داشتن یک اپلیکیشن موبایل کسب‌وکارتان سرمایه گذاری کنید!

شرکت آپادانا شما را تا “انتشار و بازاریابی اپلیکیشن‌تان در پلتفرم های مختلف” یاری خواهد کرد. کارشناسان ما با دانش و تجربه‌ی خود به شما کمک خواهند کرد تا بهترین راه را برای رسیدن به اهداف پروژه خود انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017 © Copyrights Apadana , All Rights Reserved